Dlaczego my?

Domy Gerard – taniej niż samemu

W dzisiejszych “zabieganych” czasach przerzucenie odpowiedzialności za cały proces budowy na firmę, która kompleksowo wszystkim się zajmie, jest dla wielu idealnym rozwiązaniem.

Jesteśmy specjalistami w zakresie budownictwa – profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie, odpowiedzialność, a także europejskie wzorce – to cechy, które doskonale nas charakteryzują. Dzięki temu oferujemy Państwu tak wysoką jakość realizowanych inwestycji. Również przez wypracowanie odpowiednich kontaktów z producentami i wieloletnią współpracę jesteśmy w stanie zapewnić Państwu CENĘ niższą niż budowa domu systemem gospodarczym.

brama-300x225

Zapewniamy SPOKÓJ – koniec ze stresem i nadzorowaniem kolejnych ekip fachowców. Oferujemy całościową obsługę inwestycji (tak zwana budowa domów „pod klucz”), począwszy od podpisania umowy aż do zakończenia budowy, a nawet już po oddaniu domu.

Gwarantujemy niepodlegający zmianie TERMIN REALIZACJI – szanujemy Państwa czas. Jeśli zobowiązujemy się wykonać prace w określonym terminie, to dotrzymujemy słowa. Budujemy domy w systemie tradycyjnym – korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i materiałów, które stanowią gwarancję satysfakcji. Dzięki temu Państwa dom będzie służył wielu pokoleniom.

Kompleksowość

wimg_3555-300x193

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników. Są wśród nas architekci, którzy tworzą projekty w pełni odpowiadające potrzebom Klientów, budowlańcy realizujący je z należytą starannością popartą doświadczeniem, a wszystkie prace koordynują wykwalifikowani inżynierowie. Nie korzystamy z usług pośredników. To dlatego jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę – od pomocy przy wyborze działki, przez zaprojektowanie, wybudowanie i wykończenie domu, aż po sfinansowanie całej inwestycji.

Współpraca z nami to gwarancja

Najwyższej jakości usług

Zawsze terminowo

Duis dapibus aliquam mi, et euismod scelerisque ut. Vivamus elit quis urna adipiscing …

Dobra cena

Duis dapibus aliquam mi, et euismod scelerisque ut. Vivamus elit quis urna adipiscing …

Jakość wykonania

Duis dapibus aliquam mi, et euismod scelerisque ut. Vivamus elit quis urna adipiscing …

Kompleksowa obsługa

Duis dapibus aliquam mi, et euismod scelerisque ut. Vivamus elit quis urna adipiscing …

Procedura zamówienia

gratulacje-300x186

Wszystkie warunki współpracy pomiędzy nami a Klientami określa jedna umowa. Od momentu jej podpisania stajemy się Państwa wsparciem i wykonawcą wybranego projektu. Na czas realizacji inwestycji, do Państwa dyspozycji oddajemy indywidualnego doradcę, który koordynuje wszystkie prace, informuje o postępach i pomaga podejmować decyzje.