rozpoczynasz budowę domuGERARD Sp. z o. o. zajmuje się profesjonalną budową domów dla inwestorów prywatnych. Nie jesteśmy deweloperem czy zwykłą firmą budowlaną. Zajmujemy się kompleksową realizacją domów w najwyższym standardzie. Od wykonania najlepszego, indywidualnego projektu wymarzonego domu, po jego generalne wykonanie. Czynimy to opierając się na indywidualnych potrzebach i wymaganiach Klientów. To do nich dostosowujemy architekturę i technologię wykonania. Dzięki temu oraz użyciu materiałów gwarantujących trwałość zapewniamy Państwu wykonanie domu, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania a przy tym będzie ekonomiczny i wygodny w utrzymaniu.

 

wimg_0440Nasz zespół, składający się z fachowców, od lat stale się powiększa. Są wśród nas wykwalifikowani i doświadczeni architekci, inżynierowie i budowlańcy. Stąd w wykonywanych przez nas zleceniach nie ma żadnych opóźnień i długiego oczekiwania na podwykonawców. Wspólną ciężką pracą budujemy kolejne domy i spełniamy marzenia coraz szerszego grona Klientów. Wszyscy dotąd obdarzyli nas w tej kwestii zaufaniem i się nie zawiedli.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jej założyciela, który pierwsze kroki w budownictwie mieszkaniowym stawiał na wymagającym rynku belgijskim. Od 17 lat buduje w Polsce.

 

rene-xavier-gerardSzanowni Państwo,

budowa własnego domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Niejednokrotnie spełnienie marzeń i odpowiedź na wzrastające potrzeby dotyczące komfortu życia. To w swoich czterech kątach spędzamy najwięcej czasu.

Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że nie można kochać domu, który nie ma swego oblicza
i w którym kroki są pozbawione sensu
. Wspólnie z Klientami budujemy domy, które mają swoje oblicza. Komfortowe, wygodne
i zapewniające poczucie bezpieczeństwa. Proszę nam zaufać, a przekonacie się Państwo
o tym.

Państwa zadowolenie z naszej współpracy gwarantuję własnym doświadczeniem i zaangażowaniem.

René-Xavier Gérard
Prezes Zarządu